wtorek, 9 października 2012

jesień....    Kolejny żonaty facet chce się ze mną spotkać. A przecież rozmawialiśmy, i powiedziałam mu, że nie interesują mnie romanse z żonatymi....
Taka naszła mnie myśl, przed chwilą.... dlaczego przyciągam w większości samych żonatych facetów? A może teraz sami tacy niewierni są? Może teraz takie czasy?
Z Eryczkiem, pewnie sie już nie spotkam. Jemu chodzi o sex. Mnie nie interesuje relacja o zabarwieniu erotycznym, z żonatym facetem. Jeśli jakakolwiek znajomość z żonatym, to tylko i wyłącznie na stopie przyjacielskiej, kumpelskiej.

4 komentarze:

 1. Aż tyle masz zwierzaków :-))
  Fajne zdjęcia,
  a te ostatnie też dobrze się komponują z pozostałymi :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne zdjęcia, tak pozytywnie ukazują jesień... Żonaci faceci są niewierni i to nie nasza wina możemy ich tylko odprawiać z kwitkiem bo to nie nasza sprawa. Przydałby się ktoś na te zimne jesienne wieczory, ktoś kto dobierał by się do naszej osobowości i zainteresowań nie do majtek...

  OdpowiedzUsuń
 3. Przecież wiesz że sowek zjadł wszystkie rozumy i na każde pytanie zna odpowiedź !
  Dlaczego przyciągasz żonatych ???? To proste.
  Nastolatki sa napewno atrakcyjniejsze bo każdy facet chce być chwalonym " nauczycielem " ale ......... one się zakochują, potem trują , czasem tną z miłości, potrafią narobić obciachu w pracy a nawet donieść skargę żonie.
  A kobiety w twoim wieku są doświadczone, jeszcze atrakcyjne, dyskretne, nie uciążliwe itd. Dodatkowo ty nie stwarzasz kosztów, bo zadowala cię ciastko albo żeberka w miodzie. Czyli aż grzech nie skorzystać !!! ( :-) )
  Bardzo mi się spodobał wpis Kaszy i refleksja że chciałaby żeby jej osobowość dla faceta była ciekawasza niż jej majtki.
  Piękne zestawienie.

  OdpowiedzUsuń
 4. to nie jest kwestia wieku czy ktoś jest atrakcyjny czy nie

  OdpowiedzUsuń