poniedziałek, 6 lutego 2012

Dziś wieczorem albo jutro jest czas gdy wszystko się rozstrzygnie. Dziś rano Robert chciał poleżeć, w łóżku ze mną, chciał bym zrobiła mu (wiadomo co)… ale nic z tego, wiec poszedł do kibelka. Stwierdził, że taka jest męska natura, że czasem jest egoistą. Moim zdaniem, niczyje potrzeby nie powinny być pomijane!
Powiedziałam mu, że jeśli coś mu się nie podoba, coś chciałby zmienić niech o tym mówi. On, na to, że ja nie jestem głupia; odpowiedziałam, że nie jestem jasnowidzem.
Zrobiliśmy listę zakupów jakie ja jutro mam zrobić, gdy on będzie w pracy.
Powiedział mi, że ciężko mi będzie znaleźć faceta, bo nie znajdę takiego co będzie w domu sprzątał i jeszcze w swerze sexu facet lubi być zaspokajanym, i nie dawać nic w zamian.
Gdy wyszedł do pracy pocałował mnie w usta. Ten pocałunek przypominał mi pożegnania.
Od wczoraj kilkakrotnie przewinął się temat tego czy on ma przynieść swoje rzeczy do mnie. Ja za każdym razem go informowałam, że to wiąże się z tym, że będzie musiał płacić.
      Gdy wyszedł sprawdziłam, gdzie jest jego siatka. Okazało się, że nie ma jej gdzie była, tylko blisko drzwi wejściowych, schowana, w niej dwa moje słoiki, a w nich odsypane trochę kawy w drugim cukier. Czyżby do pracy zapomniał?
W sypialni, nie było już jego czarnych spodni… „znalazłam je schowane pod moją kurtką niedaleko drzwi wejściowych, całkiem nie daleko siatki z kawą i cukrem…
Byłam u Bryla i zapytałam się o Roberta i jego stosunek do mnie. Powiedział, że ostatnio nie przychodzi do niego, a jak przyjdzie to pali co go denerwuje! I go częstuje, a on odzwyczaja się od palenia papierosów. Nic nie mówi na mój temat po za tym, że kiedyś powiedział, że bardzo się kochamy. Powiedział też że Robert kobiety traktuje na raz, a ze mną jest już długo…


1 komentarz:

  1. Zastanawiam się po co wiązałaś się z Robertem...
    Z facetami jest jak z proszkiem do czyszczenia; nie kupujesz pierwszego lepszego ale patrzysz na etykietę żeby wybrać taki, który usunie problem z jakim się borykasz... Kobieta najczęściej wiąże się z mężczyzną z 3 powodów: z miłości, dla sexu albo dla pieniędzy i w zależności od potrzeb decyduje się na 3w1 , 2w1(w różnej konfiguracji)lub wystarczy aby dał jej jedną z w/w cech. Co miał Tobie dać Robert? Przygarnęłaś do domu faceta, z którym prowadziłaś jakąś grę sexualną, widziałaś, że jest "goły i wesoły", wnioskuję,że bez stałego źródła utrzymania, niezaradnego życiowo z ręką w kieszeni u mamy, na pewno nie gotowego na to, by utrzymać jeszcze Ciebie.. i czujesz się znowu (jak w przypadku wcześniejszego r@) wykorzystana... Sorry, ale Robert ma rację, żaden facet nie będzie chciał być z Tobą jeśli będziesz przejawiać wobec niego roszczeniową postawę. W ten sposób owszem, pokazujesz, że się CENISZ ale się NIE SZANUJESZ. Jeśli chcesz, żeby traktować Cię jak księżniczkę to tak musisz się zachowywać, a księżniczki nie szukają facetów na pijackich imprezach u sąsiadów...

    OdpowiedzUsuń